• aktualności

Kasia Gajek radzi na łamach magazynu Wedding

16-03-2017

Kasia Gajek radzi na łamach magazynu Wedding

Pierwszy tegoroczny numer magazynu Wedding jest już w sprzedaży. A w nim w ramach cyklu „Okiem wedding plannera” aż 3 artykuły pióra Kasi Gajek – autorki poradnika „Ślub doskonały”. Gorąco polecamy lekturę. O czym pisze Kasia?

Jedno z najtrudniejszych zadań stojących przed narzeczonymi to tworzenie listy gości. Trudno jest bowiem podjąć decyzję o tym, jakim kluczem się kierować. Chciałoby się mieć w tym dniu przy sobie wszystkich najbliższych, ludzi, z którymi mamy stały kontakt, z którymi się rozumiemy i lubimy. Tymczasem rodzice lub dziadkowie naciskają na zaproszenie członków dalszej rodziny lub znajomych, z którymi planujący ślub Państwo Młodzi ostatni kontakt mieli nierzadko jeszcze w dzieciństwie. Co w takiej sytuacji robić? Ugiąć się, czy postawić na swoim? Przede wszystkim pamiętać o tym, że nie da się uszczęśliwić wszystkich, choćby nie wiem, jak bardzo się starać. Jak zatem przygotować listę, by uniknąć wpadek i być zadowolonym z rezultatu – na to pytanie Kasia Gajek odpowiada w artykule pt. Ślubne pole minowe. 

W artykule zatytułowanym „Boungiorno Italia” podpowiada natomiast jak zorganizować ślub i wesele we Włoszech. Czy jeśli Włochy to tylko Rzym, czy może warto też rozważyć inne włoskie lokalizacje? Jeśli inne, to jakie – gdzie jest najpiękniej, a może gdzie organizacja ślubu przebiegnie najsprawniej, a może gdzie jest drożej a gdzie taniej? Jeśli marzycie wyłącznie o „wiecznym mieście”, jak się do organizacji tego wydarzenia przygotować, co i w jakim terminie koniecznie trzeba załatwić i ile to wszystko będzie kosztować? Rzeczywistość bywa zaskakująca, warto więc być zorientowanym.

W trzecim artykule opublikowanym w najnowszym wydaniu magazynu Wedding Kasia Gajek odpowiada o ślubie i weselu Małgosi i Witka, których pasją są podróże. Podróże stały się więc motywem przewodnim ich uroczystości ślubno-weselnych. Jeśli chcecie się przekonać, jak wyglądały zaproszenia, dekoracje, stroje Państwa Młodych i atrakcje kulinarne podczas tego niezapomnianego zarówno przez głównych bohaterów jak i przez ich gości wydarzenia zajrzyjcie do Wedding koniecznie. Artykuł ilustrowany jest masą pięknych zdjęć. 

Przyjemnej lektury.