• aktualności

Aspire podwójnym zwycięzcą w plebiscycie ZIWA2018

16-10-2018

Aspire podwójnym zwycięzcą w plebiscycie ZIWA2018

 

W tegorocznej edycji Plebiscytu ZankYou International Wedding Awards 2018 Aspire zostało nagrodzone dwukrotnie. Ogromnie się cieszymy z wyróżnienia w kategorii Konsultant Ślubny zarówno na poziomie regionalnym, na którym wyróżnionych zostaje TOP 10 usługodawców, jak i na poziomie krajowym, na którym nagrody otrzymuje tylko TRÓJKA najlepszych. 
ZIWA to plebiscyt międzynarodowy, jego organizatorem jest portal ślubny ZankYou - obecny w 23 krajach na świecie, w którym zarejestrowanych jest ponad 350 tys. par i który co miesiąc notuje ok. 5 mln wizyt. 
ZIWA to pierwsze nagrody, które są przyznawane zarówno przez Pary Młode, jak i przez profesjonalistów z branży ślubnej. Jestem dumna, że nasza praca została dostrzeżona i wyróżniona przez obie grupy. 
To już kolejna edycja plebiscytu, w której otrzymaliśmy nagrodę, co oznacza, że jakość naszych usług jest nieustannie na wysokim poziomie, a działamy w tej wymagającej branży już od ponad 13 lat. 
Dziękuję wszystkim, którzy oddali swój głos na Aspire. Ta nagroda to dla nas również dodatkowa motywacja i zastrzyk energii, by starać się jeszcze bardziej i organizować jeszcze piękniejsze i jeszcze bardziej oryginalne przyjęcia weselne. 
Gratulujemy wszystkim pozostałym zwycięzcom plebiscytu ZIWA2018, i tym w kategorii konsultant ślubny i tym, którzy zostali wyróżnieni w pozostałych kategoriach.
 
Kasia Gajek