• aktualności

Książka „Ślub doskonały” już w księgarniach

01-10-2015

Książka „Ślub doskonały” już w księgarniach

Minęło już 10 lat od momentu, kiedy Kasia Gajek postanowiła wcielić w życie pomysł, który wtedy wydawał się wielu niemal niemożliwy do realizacji, i założyła Aspire – jedną z pierwszych agencji wedding plannerskich w Polsce. 

W ciągu tych 10 lat Aspire spełniło marzenia o perfekcyjnym ślubie i przyjęciu weselnym niemal 300 panien i panów młodych. Agencji zaufali klienci pochodzący nie tylko z Polski, ale również z Włoch, Norwegii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Kazachstanu, Bośni i Hercegowiny, Niemiec, Szwajcarii, Grecji, Francji, Hiszpanii, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. Z pomocy Kasi Gajek korzystali przedstawiciele świata biznesu i szołbiznesu, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Dorota Zawadzka, Lucas Podolski, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula.

 

To dekada to ponad 25 tysięcy godzin konsultacji, ponad 4 tysiące godzin koordynacji, ponad 2 tysiące umów zawartych z parami, podwykonawcami i artystami, to również masa wystąpień medialnych i godziny pracy nad budowaniem dobrego wizerunku wedding plannerów i propagowania profesjonalnych usług z zakresu organizacji ślubów i wesel. To dekada zbierania doświadczeń i rozwijania umiejętności.

 

Z okazji 10-lecia działalności Kasia Gajek dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi planującymi ślub i wesele pannami młodymi. Nie tylko tymi, które chcą skorzystać z pomocy wedding plannera ale i tymi, które swój ślub i wesele będą organizować i koordynować samodzielnie. 28 października nakładem wydawnictwa Zwierciadło ukaże się książka „Ślub doskonały” autorstwa Katarzyny Gajek i Marty Barlak. To poradnik ze 150 sprawdzonymi poradami doświadczonej ślubnej konsultantki do wykorzystania i wprowadzenia w życie podczas przygotowań ślubno-weselnych. Książka powstała przede wszystkim z myślą o przyszłych pannach młodych, które pragną, by dzień ich ślubu był wyjątkowy i przebiegł bez problemów.

Poradnik ilustrowany jest pięknymi fotografiami autorstwa Agnieszki i Marcina Rusinowskich ze studia 5czwartych.