• aktualności

Kasia Gajek ślubno-weselną organizatorką na planie filmu „kochaj”

05-11-2015

Kasia Gajek ślubno-weselną organizatorką na planie filmu „kochaj”

Aspire poleca dramat romantyczny pt. „Kochaj” w reżyserii Marty Plucińskiej. Na ekranach kin film zagości 8 marca – w Dniu Kobiet. Agencja Aspire została zaproszona do współpracy z ekipą filmową. Poproszono nas o pomoc w realizacji ślubno-weselnych scen, które będziecie mieli okazję obejrzeć wiosną na dużym ekranie.

Film ma prawdziwie gwiazdorką obsadę – występują m.in. Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska oraz Małgorzata Kożuchowska. Dla nas było to emocjonujące, trudne ale i bardzo przyjemne zadanie. Mamy nadzieję, że produkcja, a szczególnie ślubno-weselne sceny, będą Wam się podobały.

„Kochaj” to przede wszystkim historia przyjaźni czterech kobiet. Zdjęcia odbywały się w dwóch miastach – w Warszawie oraz w Płocku. Jak w każdej romantycznej, filmowej historii również tutaj jednym z najważniejszych będzie wątek miłosny. Jedna z głównych bohaterek opowieści jest z zawodu wedding plannerką, dlatego na ekranie nie mogło zabraknąć scen z wesela. To właśnie w ich realizacji przydała się nasza pomoc.

W realizacji naszych zadań na planie filmowym pomagali nam między innymi:

G-Fiore – pracownia florystyczna i dekoratorska

Gastro Magic Serwis – wypożyczalnia gastronomiczna, dostawca zastawy, porcelany, szkła i stołów wykorzystanych na planie

Galeria Słodkości – autorzy filmowego, weselnego tortu

Rajt – firma specjalizująca się w obsłudze eventów plenerowych, dostawca wykorzystanych na planie krzeseł szczebelkowych

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy. Bez waszej pomocy osiągnięcie tych wspaniałych efektów nie byłoby możliwe.