• aktualności

Kasia Gajek ekspertką Westwing home & living

10-11-2015

Kasia Gajek ekspertką Westwing home & living

Oprawa florystyczna i dekoratorska oraz oświetlenie budują klimat i zapewniają odpowiedni charakter każdej uroczystości zaślubin i każdemu eleganckiemu przyjęciu. Szczególnie ważne są podczas przyjęć niezwykłych, jakimi są wesela.

Jako wedding plannerzy często korzystamy z pomocy profesjonalnych dekoratorów wnętrz, florystów czy architektów. Wspólnie dbamy o to, aby każde przyjęcie było wyjątkowe, zachwycające, mile zapamiętane i wspominane przez gości i przez Państwa Młodych – gospodarzy uroczystości.

Sztab naszych ekspertów wspólnie z parą planującą ślub i wesele przygotowuje scenariusz wydarzenia, które spełni oczekiwania i odzwierciedli marzenia. Do ich opisania i zilustrowania korzystamy z wielu inspiracji. Jednym z ich źródeł jest portal Westwing Home & Living – westwing.pl.

Teraz poszukiwanie ślubno-weselnych inspiracji na jego stronach jest jeszcze przyjemniejsze, dzięki specjalnej części poświęconej organizacji ślubów i wesel „Powiedz tak”. Zapraszamy do korzystania z porad przygotowanych przez ekspertkę Westwing Powiedz tak – Kasię Gajek.