fbpx

Miłe słowa o nas

Przeczytaj, co Klienci i nasi partnerzy w biznesie cenią we współpracy z nami najbardziej. To standardy, którym pozostajemy wierni od lat!

Maja Bohosiewicz

"Wszystko było dokładnie tak, jak powinno."

Nie było stresów czy przykrości, bo zaufaliśmy najlepszym i tak naprawdę sami czuliśmy się jak goście na własnym ślubie dzięki Kasi Gajek. Nieprawdopodobnej osobie, specjalistce, top of the top, zorganizowanej, eleganckiej, która sprawiła, że WSZYSTKO było dokładnie tak, jak powinno. Szczerze? Bez niej poddałabym się miesiąc temu, bo nie miałam siły ani czasu na nerwy i negocjacje.

Villa Foksal

"Solidność, punktualność i wysoka jakoś obsługi utwierdziły nas w przekonaniu, że agencja Aspire jest solidnym partnerem."

Restauracja Villa Foksal niniejszym potwierdza, że współpracowała z agencją Aspire przy organizacji wielu przyjęć oraz cateringów. Solidność, punktualność i wysoka jakoś obsługi utwierdziły nas w przekonaniu, że agencja Aspire jest solidnym partnerem. Nieodłącznym atutem firmy jest perfekcja w przygotowaniu każdego wydarzenia, dobra organizacja pracy oraz zespół profesjonalnych koordynatorów. Dziękując za dotychczasową współpracę, rekomendujemy firmę jako solidnego i sprawdzonego partnera.

Robert Graliński, General Manager

Monika Żywicka, Pani Młoda

"Bez pomocy tak profesjonalnej i doświadczonej osoby jak Pani Kasia, ten najważniejszy dla nas dzień nie byłby tak piękny!"

Wiemy, że czasami byliśmy upierdliwi ;), niecierpliwi, nieprzewidywalni. Ale Pani była dzielna i dała sobie z nami radę! Bez pomocy tak profesjonalnej i doświadczonej osoby jak Pani, ten najważniejszy dla nas dzień nie byłby tak piękny! Trzymała nas Pani za rękę, kiedy tego potrzebowaliśmy 🙂

PS. Była Pani jak Mama. Bez tego przytulenia w drzwiach kościoła, nie doszłabym do ołtarza 🙂 Dziękuję!

Monika i Łukasz Podolscy

"Dla nas osobiście było to spełnienie naszych oczekiwań, a nawet znacznie więcej."

Droga Pani Kasiu,

w imieniu moim i męża chciałabym serdecznie podziękować Pani i agencji Aspire za przygotowanie nam wspaniałego przyjęcia, które sprawiło nam i naszym gościom wiele radości i wzruszeń. Dla nas osobiście było to spełnienie naszych oczekiwań, a nawet znacznie więcej. Życzymy powodzenia i sukcesów w dalszej pracy.

Patrycja Kozanowska

"Wczoraj świętowaliśmy ostatnią, 11-stą miesięcznicę naszego, cudownego dzięki Pani, ślubu."

Pani Kasiu!

Wczoraj świętowaliśmy ostatnią, 11-stą miesięcznicę naszego, cudownego dzięki Pani, ślubu. A dzisiaj, pierwszy miesiąc naszej córeczki! Gorąco Panią ściskamy i często wracamy do naszych najpiękniejszych dni we Włoszech!

Nina i David

"Doskonale analizuje oczekiwania i dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz kreatywności ma mnóstwo niesamowitych pomysłów."

Mijają kolejne miesiące, a my i nasi goście ciągle (i ciągle!) wspominamy, jak było wesoło, romantycznie i kolorowo na naszym weselu!
Zorganizowanie naszego "weekendu weselnego" było sporym wyzwaniem. Nasi bliscy tworzą wielokulturowe grono i chcieliśmy, żeby wszyscy mieli wspaniałe wspomnienia nie tylko z samego wesela, ale i z całego pobytu w Polsce. Na co dzień mieszkamy w Stanach, więc wiele spraw musiałyśmy z Kasią ustalać mailowo lub telefonicznie. Kasia jest zawsze "pod telefonem" i jest bardzo uważnym słuchaczem. Doskonale analizuje oczekiwania i dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz kreatywności ma mnóstwo niesamowitych pomysłów. Już po kilku pierwszych rozmowach wiedziała czego oczekujemy i co nam się podoba, a co nie. Wszystkie przygotowane dla nas propozycje i rozwiązania były "szyte na miarę". Wybieranie miejsca, zaproszeń, dekoracji, fotografów, bufetów, tortu było przyjemnością, a nie wyzwaniem organizacyjnym. Aspire zaoszczędziło nam wielu nerwów związanych z przygotowaniami, a jednocześnie mogliśmy wymyślać, wybierać i uczestniczyć we wszystkim w takim stopniu, w jakim chcieliśmy. Co najważniejsze, podczas samego wesela mogliśmy cieszyć się naszym dniem i naszymi bliskimi. Czuliśmy się komfortowo wiedząc, że zespół Aspire uważnie i dyskretnie czuwa nad przebiegiem całego wydarzenia. W czasie wesel często pojawiają się drobne problemy i trzeba „wołać pannę młodą". To nie taka muzyka, to za zimno, to brakuje czerwonego wina, to ciotka nie chce siedzieć obok innej ciotki, to zupa nie w porę... Ja na szczęście znam te potyczki tylko z opowieści i my na własnym weselu bawiliśmy się wyśmienicie! I nasi goście też!
Dziękujemy z całego serca Kasi i całemu zespołowi Aspire za pomysły, inspiracje, organizację i całą pracę włożoną w to, aby ten dzień przeszedł najśmielsze oczekiwania!
Pozdrawiamy gorąco,

fot. 5Czwartych

Joanna i Matthew

"Dziękujemy za pomysły, rady, organizację i dopięcie wszystkich kwestii przed i w czasie uroczystości ślubno-weselnych."

Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi Aspire za wsparcie w przygotowaniu naszego ślubu i znalezienie nam wspaniałego obiektu na przyjęcie weselne – Zamku w Korzkwi, który spełnił nasze marzenia! Goście też byli zachwyceni!
Dziękujemy za pomysły, rady, organizację i dopięcie wszystkich kwestii przed i w czasie uroczystości ślubno-weselnych.
Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić tą firmę jako godną zaufania i bardzo zaangażowaną w to co robią. Pozdrawiamy

Kasia Zielińska i Wojtek Domański

"Pani Kasia oraz ASPIRE przedstawiają wyjątkową ofertę na polskim rynku, której śmiemy twierdzić nikt nie jest w stanie dorównać."

Agencja ASPIRE była odpowiedzialna za kompleksową organizację i koordynację naszego ślubu, wesela oraz poprawin. Z pełną odpowiedzialnością, ale także dużym szacunkiem i sympatią polecamy ASPIRE każdej parze, która pragnie, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.
Podczas planowania, pani Kasia wykazała się ogromną wiedzą na temat wszystkich dostępnych opcji w każdej dziedzinie. Wysłuchała naszych pomysłów i marzeń, by później zamienić je na konkretne propozycje miejsc, dostawców, wykonawców, w każdym wypadku proponując kilka opcji, przez co mogliśmy podjąć naprawdę świadome decyzje, a nie jedynie akceptować sugestie. Dobór wszystkich współpracowników był w każdym wypadku strzałem w dziesiątkę. Pomimo skomplikowanego planu wydarzeń oraz wysokiej poprzeczki, jaką sobie postawiliśmy, pani Kasia zachowała ogromną cierpliwość oraz elastyczność. Sam przebieg uroczystości pokazał, że ASPIRE działa na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Nie tylko nie było sytuacji, które mogłyby zepsuć te wyjątkowe dni, wszystko przebiegło płynnie i perfekcyjnie, umożliwiając nam rozkoszowanie się każdą chwilą w pełni. Pani Kasia oraz jej zespół pokazał ogromne doświadczenie a żadna kwestia nie była nowością lub powodem do paniki czy niesnasek. Pani Kasia oraz ASPIRE przedstawiają wyjątkową ofertę na polskim rynku, której śmiemy twierdzić nikt nie jest w stanie dorównać.

Małgosia Kożuchowska i Bartek Wróblewski

"Jesteśmy pełni podziwu dla sposobu i stylu Waszej pracy! Z Wami nie ma rzeczy niemożliwych!"

KOCHANI!
Osobne słowo podziękowania kierujemy pod adresem agencji Aspire - głównego organizatora uroczystości zaślubin oraz przyjęcia weselnego. W sposób szczególny chcielibyśmy podziękować Katarzynie Gajek i Marcie Barlak, za profesjonalizm, pomysłowość, cierpliwość, całodobową dyspozycyjność oraz dyskrecję. Jesteśmy pełni podziwu dla sposobu i stylu Waszej pracy! Z Wami nie ma rzeczy niemożliwych!

BARDZO DZIĘKUJEMY!

Nuna Świerk

"Trzeba przyznać, że jest Pani Mistrzynią i chylę nisko czoła."

No i co ja mogę powiedzieć, myślałam, że już Pani mnie nie zaskoczy, ale po 13 latach znowu znalazłam się na orbicie okołoziemskiej.

Nie było tak jak sobie wymarzyłam, było jeszcze lepiej.

Wszyscy absolutnie spisali się na medal. Rozpoczynając od Aspire w osobach Pani i Pani Iwony, która zaopiekowała się nami w sobotę, poprzez Panią Małgosię, której dekoracje przeszły moje najśmielsze wyobrażenia, po świetnego kamerzystę, cudownego karykaturzystę, dzięki któremu cała impreza się rozruszała, po wspaniały duet gitarowy. Restauracja top nad top w zakresie jedzenia i obsługi. Proszę w moim imieniu podziękować również drukarni, bo naprawdę to co przygotowali było przecudne. Świece bez konkurencji.

Trzeba przyznać, że jest Pani Mistrzynią i chylę nisko czoła.

Pozostaje mi powiedzieć WIELKIE DZIĘKUJĘ, że ponownie uczyniła Pani ważny dla nas dzień jeszcze bardziej wyjątkowym i niezapomnianym.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Pałac Rozalin

"Od wielu lat współpracujemy z agencją ślubną Aspire."

Z przyjemnością informujemy, że od wielu lat współpracujemy z agencją ślubną Aspire przy organizacji przyjęć weselnych i okolicznościowych.
Pani Katarzyna Gajek prezentuje najwyższy poziom usług w swej dziedzinie. Pozytywne nastawienie, wysoka jakość usług i pełen profesjonalizm są bardzo pomocne w osiągnięciu satysfakcji naszych Klientów. Pragniemy podziękować agencji Aspire za współpracę i w przyszłości zamierzamy nadal korzystać z usług agencji. Cenimy rzetelnych partnerów w biznesie.
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić agencję Aspire wszystkim Parom Młodym, które poszukują fachowej i wartościowej pomocy przy organizacji ślubu i wesela.

Lidia Anna Drob

"Najlepsza! Niezastąpiona!"

Decyzja o współpracy z Panią Kasią Gajek, właścicielką firmy Aspire była najlepszą decyzją jaką mogliśmy podjąć na rok przed naszym weselem. Pani Kasia, posiada ogromne doświadczenie w organizacji przyjęć na najwyższym poziomie. Podczas naszego przyjęcia weselnego pracowali dla nas sami profesjonaliści począwszy od chóru w kościele skończywszy na firmie video! Było przepięknie, smacznie, wyjątkowo. Przed weselem współpraca była idealna, głównie mailowa w miarę potrzeb odbywaliśmy spotkania. Poczucie bezpieczeństwa i tego, że jesteśmy w dobrych rękach pozwoliło nam przetrwać czas przygotowań. W trakcie ślubu i wesela oraz poprawin Pani Kasia była zawsze krok przed nami, miała wszystko pod kontrolą i wspierała w nieprzewidzianych sytuacjach. Nie udałoby nam się zorganizować tego wesela na takim poziomie bez agencji Aspire. Najlepsza! Niezastąpiona! Wszystkim tym, którzy się zastanawiają, czy warto zaufać profesjonalnej agencji, odpowiadamy tak i polecamy Panią Kasię Gajek!

Monika i Maciej Gorlikowscy

"Znała i umiała wyczarować najlepsze firmy współpracujące od tak, na już."

Marzyliśmy o wspaniałym ślubie. Nasz ślub był piękniejszy niż ten z marzeń!

Trochę z przypadku, trochę z polecenia znaleźliśmy Panią Kasię. To był jej jedyny wolny weekend w sierpniu. A my organizowaliśmy przyjęcie weselne w 2 miesiące (od zaręczyn do wesela)! Pani Kasia za rękę prowadziła nas przez cały proces przygotowań, kiedy uważaliśmy, że pomyśleliśmy o wszystkim, Pani Kasia była dwa kroki przed nami i jej doświadczenie pozwoliło nam uniknąć jakiegokolwiek niedopatrzenia.

Zawsze wiedziała co zrobić. Znała i umiała wyczarować najlepsze firmy współpracujące od tak, na już. To Pani Kasia poznała nas z najlepszą dekoratorką. To ona znalazła dla nas najlepszy chór gospel, o którym marzyliśmy a w szale przygotowań nawet nie przeszło nam to przez myśl. Pamiętała o szczegółach.
Kontakt w dzień i w nocy, kiedy tylko potrzebowaliśmy. Spokój i opanowanie, którego nam brakowało.
Pozytywna moc. To ona zadbała o makijaż, fryzurę a nawet tak błahą sprawę jak przeparkowanie auta i wiele więcej.
Dobry duch, który dbał o gości i o nas w trakcie wesela. Każdy gość z problemem mógł zwrócić się do niej i problem znikał.
Kiedy wszyscy siedzieli już w kościelnych ławkach, a Pan Młody stał przy ołtarzu, to właśnie Pani Kasia dodawała otuchy, poprawiała suknię ślubną i pilnowała dziewczynek sypiących kwiatki. Była jak mama, której w takich chwilach się potrzebuje.
Tak, jeśli marzy się o czymś niemożliwym, zupełnie wspaniałym, idealnym, to trzeba zadzwonić do Kasi Gajek!

Pani Kasiu, dziękujemy za tą wspaniałą pracę i współpracę!

Monika Huba

"Wystarczy im zaufać, bo naprawdę znają się na swojej pracy."

Zdecydowanie i z czystym sercem polecam współpracę z Aspire. Ogromne doświadczenie, know-how i znajomość rynku. Dziewczyny są w stanie sprostać wymaganiom i oczekiwaniom każdego klienta. W naszym wypadku Aspire przejęło organizację wesela na 3 miesiące przed terminem, po innej agencji, co według mnie jest dodatkowo utrudnionym zadaniem.

Wcześniej ktoś w komentarzach pisał, że miał problemy z kontaktem z agencją po podpisaniu umowy mimo zbliżającego się terminu. Ze swojego doświadczenia (a jestem osobą ogromnie niecierpliwą i do tego control-freakiem) mogę powiedzieć, ze zdarzają się okresy kiedy dziewczyny rzadziej się kontaktują, ale zwykle ma to związek z jakąś inną, nadchodzącą realizacją. Jednak mimo to, dziewczyny mają wszystkie sprawy pod kontrolą i wiele rzeczy organizują/rezerwują w tle, nie zasypując klientów mailami z milionem pytań za każdym razem, kiedy pojawia się problem (tak jak miało to miejsce w przypadku wcześniejszej agencji, którą zatrudniliśmy). Wystarczy im zaufać, bo naprawdę znają się na swojej pracy.

Dla mnie zatrudnienie agencji Aspire było ogromnym ułatwieniem. Pomijając już całą organizację i rzeczy, które trzeba ze sobą skoordynować, to przede wszystkim cały ich wkład i wysiłek w nasze wesele, pozwolił nam się cieszyć tym dniem na 100%, a nie martwić "co dalej w scenariuszu..." albo stresować, że coś nie dojechało lub jest nie tak, jakbyśmy chcieli. Dzięki Aspire, wszystko było dopięte na ostatni guzik, a efekt zaskoczył nas samych.

Gosia Jasińska

"Cenię dziewczyny za proaktywność, o wielu sprawach sama bym w ogóle nie pomyślała!"

Wszystkim osobom szukającym profesjonalnych usług wedding plannerskich polecam agencję Aspire. Wysoka jakość, profesjonalizm, kreatywność, szybkość działania, sprawdzone kontakty. Na organizację naszego ślubu i wesela mieliśmy zaledwie ok. 2 m-cy. Agencja stanęła na wysokości zadania!!! Zajęła się nami od A-Z, potrzebowaliśmy wsparcia w każdej sprawie związanej z organizacją naszego niemałego ślubu i wesela. Wszystkie rekomendacje, jakie otrzymaliśmy od Aspire, dotyczące lokalizacji i podwykonawców były na wysokim poziomie i odpowiadały naszym potrzebom oraz założeniom. Konsultantki były bardzo reaktywne i dyspozycyjne. Doradzały i cierpliwie odpowiadały na każdą naszą prośbę czy pytanie, o każdej porze dnia i nocy. Cenię dziewczyny za proaktywność, o wielu sprawach sama bym w ogóle nie pomyślała! W czasie wesela mogliśmy się bawić, cieszyć sobą i naszymi gości, bo Katarzyna Gajek czuwała nad przebiegiem całej uroczystości, wszystko było dopięte "na ostatni guzik". Był to dla nas duży komfort. Dzięki Aspire udało nam się pobrać w przepięknym miejscu w tak szybkim czasie i zorganizować przecudne wesele, dopracowane w każdym detalu. Zarówno my, jak i nasi goście byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Nigdy oczywiście nie korzystaliśmy wcześniej z tego typu usług, śmiało mogę powiedzieć, że naprawdę warto skorzystać z fachowej pomocy konsultantek Aspire. Bardzo dziękujemy Aspire i Katarzynie Gajek za czas, zaangażowanie i za to, że spełniła nasze marzenia o cudownym ślubie. Dzięki Wam dziewczyny nasze przygotowania, ślub i wesele będziemy wspominać z ciepłem w sercu. Bez Was by to się nie udało!

Aleksandra Karczmarczyk-Prędota

"Dzięki Pani Kasi mieliśmy wesele w wymarzonym miejscu i z wymarzoną oprawą."

Wszystkim osobom, które marzą o doskonałym ślubie i weselu polecam agencję Aspire. Pani Katarzyna Gajek ma ogromne doświadczenie, sprawdzone kontakty, a wszystko realizuje na najwyższym poziome i co najważniejsze, dokładnie według oczekiwań Klientów. Ponad to jest bardzo profesjonalna, miła i ciepła, a w trakcie samego ślubu i wesela wykazała się niesamowitymi umiejętnościami organizatorskimi. Nasi goście byli zachwyceni. Dzięki Pani Kasi mieliśmy wesele w wymarzonym miejscu i z wymarzoną oprawą. Serdecznie za to dziękujemy i gorąco polecamy!

Gabriela Benites Grabowska

"Decyzja o współpracy z Panią Kasią była najlepszą decyzją."

Pomoc Pani Kasi w przygotowaniach do ślubu i dopinaniu ostatnich szczegółów na ostatni guzik była niezastąpiona. Decyzja o współpracy z Panią Kasią była najlepszą decyzją. Świadomość, że czuwa nad całą organizacją w samym dniu ślubu pozwoliła nam cieszyć się każdą chwilą ślubu i wesela. Gorąco polecam.

Monika Biniek

"Doskonałe pomysły i dobre rady."

Pani Kasia Gajek jest profesjonalistką, Jej pomoc w przygotowaniach do ślubu i wesela była nieoceniona. Doskonałe pomysły i dobre rady, aby wszystko się udało oraz nadzór w dniu ślubu i imprezy, kiedy zżerał nas stres. Bardzo dziękujemy!

Joanna i Łukasz

"Wydarzenie zostało zorganizowane na najwyższym poziomie, a jego efekty śmiało możemy powiedzieć, że przerosły nasze oczekiwania."

Współpraca z agencją Aspire była dla nas czystą przyjemnością. Kierujemy serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny oraz Pani Iwony za opiekę nad tym ważnym dla nas dniem. Wydarzenie zostało zorganizowane na najwyższym poziomie, a jego efekty śmiało możemy powiedzieć, że przerosły nasze oczekiwania. Nie wyobrażamy sobie samodzielniej organizacji wesela. Dzięki współpracy nie musieliśmy się martwić o żaden z elementów, a każdy nasz pomysł został zaopiekowany. Od przepięknych dekoracji kwiatowych, ceremonii w plenerze, hotelu, zaproszeń, zespołu, fotografa, kamerzysty, słodkości, na pokazie sztucznych ogni kończąc i nie tylko. Dzięki tak dobrej organizacji i świadomości posiadania osób obok, które rozwiążą każdy problem i zaopiekują się każdym zmartwieniem, byliśmy jedną z niewielu par młodych, której nie towarzyszyły w dniu ślubu stres czy nerwy. Jeżeli jeszcze ktokolwiek zastanawia się czy warto, odpowiadamy: warto! Same słowa nie oddadzą odpowiednio całości - tutaj trzeba po prostu podjąć współpracę!

Małgorzata i Witold Zawadscy

"Dziękuję za zaangażowanie, profesjonalizm i właśnie za pani wyjątkowość, za pomysły, za dopieszczenie szczegółów."

Pani Kasiu,

pięknie dziękuję za organizację naszego ślubu i wesela, jest pani wyjątkową osobą zawodowo i prywatnie.

Dziękuję za zaangażowanie, profesjonalizm i właśnie za pani wyjątkowość, za pomysły, za dopieszczenie szczegółów, za każdy najmniejszy elemencik w który pani włożyła swoje serducho. Jest pani mega pasjonatką i za to pani dziękuję.

Z całego serca dziękuję za magiczny dzień, który jest pani zasługą. Nasze szczęście rozbłysło blaskiem dzięki właśnie pani. Dziękuję ślicznie.

Chciałabym również podziękować bardzo pięknie całemu zespołowi z którym mieliśmy możliwość współpracy, za przecudną muzykę, za wyjątkową dekorację, słodkości pełne magii, oczywiście za wybór miejsca, które nie tylko swoją naturalną urodą, ale i profesjonalizmem i wyjątkową kuchnią zrobiło ogromne wrażenie.

Nihad i Tomasz Świerk

"Dzień ten przeszedł wszelkie nasze oczekiwania i wyobrażenia."

Agencja Aspire była głównym organizatorem naszego ślubu i przyjęcia weselnego, który odbył się w dniu 6 września 2008 r. w Warszawie.

Agencja Aspire uczestniczyła we wszystkich etapach związanych z naszą uroczystością, w tym:
pomogła nam w doborze miejsca zaślubin, znalazła i zaproponowała nam lokalizację na przeprowadzenie imprezy weselnej, zaproponowała i przygotowała plan oraz scenariusz uroczystości zaślubin i imprezy weselnej, zarekomendowała nam profesjonalnych i wyspecjalizowanych usługodawców, w tym m.in.: producenta zaproszeń, firmę dekoratorsko - florystyczną, fotografa i kamerzystę, wizażystkę, firmę zajmującą się wynajem pojazdów ślubnych, pracownię krawiecką oraz salon sukien ślubnych, animatorów zabaw dla dzieci, oprawę muzyczną ślubu i wesela oraz dokonała w tym zakresie niezbędnych rezerwacji, dopełniła wszelkich formalności z w/w usługodawcami, zorganizowała transport i nocleg dla gości weselnych, koordynowała ceremonię zaślubin oraz przyjęcie weselne w dniu uroczystości, a także koordynowała przyjęcia poprawinowe.

Zespół agencji Aspire to osoby wyjątkowo pomysłowe, dynamiczne, rzetelne i profesjonalne, które z niespotykanym zaangażowaniem uczestniczyły we wszystkich działaniach, mających na celu uczynienie każdego momentu i szczegółu tego dnia wyjątkowym i niezapomnianym. Dzięki tak wspaniale i starannie dobranemu zespołowi, dzień ten przeszedł wszelkie nasze oczekiwania i wyobrażenia. Jeżeli chcecie więc Państwo przekroczyć granice swoich marzeń oraz być pewnym, że w tym jednym z najważniejszych dni w życiu wasze emocje i doznania znajdą się na orbicie okołoziemskiej to gorąco polecamy skorzystanie z usług agencji Aspire, która naszym zdaniem zrobi wszystko, aby Wasz ślub i wesele było nieziemsko cudowne.

PODSUMOWANIE

Dziękujemy za każdą opinię! To dzięki takim podsumowaniom wiemy i rozumiemy, co nasi Klienci doceniają i o czym pamiętają najbardziej.

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić
jak najlepsze korzystanie z witryny.