fbpx

O Agencji

Agencję ślubną Katarzyny Gajek tworzy zespół energicznych, profesjonalnych i zaangażowanych osób. Każde organizowane przez nas przyjęcie jest wyjątkowe, nie tylko dlatego, że przygotowywane z myślą o wyjątkowych ludziach, ale również dlatego, że stanowi dla nas nowe wyzwanie, inne niż wszystkie dotychczas.

Dlaczego my?

Dlaczego warto z nami pracować?

Agencji ślubnych na rynku jest wiele. Co sprawia, że od ponad 18 lat klienci wybierają nas?

Naszą pasją są ludzie. To oni stanowią najważniejszą część naszego biznesu. Realizacja ich marzeń i planów wypełnia nasze kalendarze. Sprostanie ich oczekiwaniom inspiruje nas do szukania i przesuwania granic. Pomoc i obecność w najważniejszych momentach życia to wyróżnienie, które rekompensuje ciężką, wielomiesięczną pracę.

responsywność

N°1

Znamy się na komunikacji, nie tylko eventowej, ale również tej życiowej. Umiemy słuchać i umiemy mówić tak, żeby inni nas słuchali. Komunikujemy się jasno, przejrzyście i konkretnie, szanując cenny czas naszych klientów.

determinacja

N°2

Dla nas nie istnieje słowo "niemożliwe". Oceniamy Wasze pomysły upewniając się, że ich realizacja przyniesie taki efekt, jakiego oczekujecie, a jeśli wspólnie uznamy, że to jest to – zrealizujemy je, bez względu na to, ile czasu i wysiłku będzie nas to kosztowało.

kreatywność

N°3

To nieprawda, że istnieje schemat organizacji wesel. Każde wesele jest inne, a my zmieniamy definicję przyjęcia poślubnego, tworząc w pełni profesjonalny event, elegancki koktajl lub klubową imprezę. Wystarczy, że powiesz o czym marzysz - my zmienimy to w rzeczywistość.

profesjonalizm

N°4

Każdy, kto poruszał się po rynku ślubnym w Polsce wie, że nie jest to łatwe. Opóźnienia w odpowiedziach, brak przejrzystych ofert, niejasne wyceny, brak elastyczności. Kiedy już przedrzecie się przez ten gąszcz niedopowiedzeń, docieracie do ściągniętej z Internetu umowy. My działamy w biznesie tak długo, że korporacyjne standardy nie są nam obce. Ofertujemy, wyceniamy, personalizujemy umowy oraz wystawiamy faktury. Od pierwszego spotkania staniemy się Waszym partnerem biznesowym, realizując Wasz życiowy projekt.

Kto nas reprezentuje?

Katarzyna Gajek

Wraz z zespołem od lat pracuje na sukces Waszych uroczystości.

Szefowa agencji ślubnej, mentorka, edukatorka, a przede wszystkim wedding plannerka.

Od 18 lat odpowiada na Wasze maile i potrzeby. Doradza, kreuje i spełnia marzenia. Rynek branży ślubnej w Polsce zna na wylot. Współpracuje z najlepszymi podwykonawcami rekomendując klientom rozwiązania szyte na miarę, najbardziej zaskakujące i dopasowane do ich budżetu.

Jako szkoleniowiec od lat przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie adeptom sztuki organizacji i koordynacji wesel, dzieląc się z nimi zarówno teorią, jak również własnymi doświadczeniami. Te praktyczne wskazówki i sprawdzone triki są najcenniejsze i to one sprawiają, że na spotkanie z Kasią w sali szkoleniowej czeka długa kolejka chętnych. Spośród nich ekspertka wybiera tych najlepszych, z którymi połączy ją specyficzna „chemia”. Łącząc swoją wiedzę z entuzjazmem i energią młodych koordynatorów stworzyła zespół, który z sukcesem doprowadza do końca nawet najbardziej wymagające zlecenia!

Swoją wiedzą i doświadczeniem Katarzyna Gajek dzieli się także w mediach, komentując trendy, zwyczaje oraz rzeczywistość ślubną i weselną w naszym kraju.
Autorka 2 książek.

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić
jak najlepsze korzystanie z witryny.