fbpx

Doradztwo i szkolenia

To także sposób na życie – emocjonujące, pełne niezapomnianych spotkań. To otaczanie się pięknem i muzyką. Wreszcie spełnianie Waszych marzeń i związane z tym wzruszenia i radości!

Doradztwo i szkolenia

Katarzyna Gajek, zaangażowana w tę branżę od ponad 18 lat, z radością pokazuje ten styl życia innym oraz uczy, jak się w nim zanurzyć, by spełniać marzenia Klientów.

Prowadzone przez nią szkolenia cieszą się niezwykłą popularnością. Panująca tam atmosfera jest dowodem na to, że Kasia wie, jak to robić i robi to z pasją. Oferujemy:

szkolenia indywidualne

N°1

Jeśli chcesz sprawdzić, czy wedding planning jest dla Ciebie, albo chcesz podszkolić swoje umiejętności, a może po prostu chcesz przedyskutować trudne tematy – zapraszamy do kontaktu. Wspólnie poszukamy dogodnego terminu oraz formuły, która pozwoli nam odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

szkolenia grupowe

N°2

To propozycja dla tych, którzy cenią sobie wymianę doświadczeń i spostrzeżeń oraz czerpią energię z nauki w grupie. W ciągu dwóch dni, dla grupy 5-8 osób przeprowadzimy program szkolenia, który stanie się świetną bazą do dalszego rozwoju w zawodzie organizatora wesel. Program każdego szkolenia opiera się o aktualne trendy i wyzwania świata wedding planningu, a także dobre praktyki i zmiany w świecie eventowym.

szkolenia dla zespołów / obiektów

N°3

Opowiedz nam, co chcesz poprawić w pracy zespołu, zaproś nas na ewaluację swojego obiektu albo skonsultuj pakiet dokumentów, którym dzielisz się z klientami. Przyjrzymy się zasobom, które już posiadasz i podniesiemy ich jakość. Przeszkolimy Twój zespół, zaproponujemy zmiany, które sprawią, że kolejny sezon weselny będzie dla Ciebie tym najlepszym!

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku i poszukiwania terminów szkoleń, które Wam odpowiadają.

Jeśli potrzebujesz stworzenia lub wyceny usługi indywidualnej, napisz na adres: katarzyna.gajek@aspire.pl

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić
jak najlepsze korzystanie z witryny.