Inspiracje

Każda Para jest inna. Każde wesele jest inne, a boho nigdy nie znaczy to samo. Jesteśmy dumni z każdej naszej realizacji, która wywołała uśmiech na twarzach Młodych i ich gości. Zachęcamy do obejrzenia wybranych efektów naszej pracy!

fot. Bujak Studio

Wesele Marty i Łukasza

W kolorze miłości

To była wyjątkowa i wymagająca przygoda! Klienci z niestandardowym podejściem to dla nas wyzwanie, ale również projekt eventowy, któremu trzeba poświęcić dużo uwagi, czasu i kreatywności. W tym przypadku uwagi i kreatywności mieliśmy pod dostatkiem. Ograniczony był czas. Efekt finalny zachwycił Młodą Parę oraz ich gości, a to dla nas najważniejszy wyznacznik sukcesu!

ślub w plenerze

N°1

Niewiele jest miejsc w Polsce, gdzie istnieje możliwość organizacji ceremonii zaślubin w obrządku katolickim w plenerze. Marta i Łukasz pobrali się w zanurzonej w kwiatach altanie, otoczeni dużymi, papierowymi różami. Do ołtarza wiodła lustrzana aleja, spektakularnie odbijająca promienie słoneczne i piękne niebo. Trudno wyobrazić sobie bardziej romantyczne okoliczności do wzięcia ślubu!

tort

N°2

Atrakcja wieczoru. Dwumetrowy, dziesięciopiętrowy, wyjątkowy. Sam tort robił wielkie wrażenie, a wyserwowanie go w otoczeniu fontann pirotechnicznych i iskrzących wiatraków było jak nocny spektakl. Idealne dopełnienie idealnego wieczoru.

przyjęcie weselne

N°3

Było wszystko! Przepyszne lemoniady na powitanie, klimatyczny Prosseco Van w czasie koktajlu, toast najlepszym szampanem na cześć świeżo upieczonych Państwa Młodych. Wnętrze namiotu utonęło w czerwonych różach. Każdy stół lśnił złotymi dodatkami. Wrażenie na gościach zrobił również parkiet w wielkie kwiaty, czerwone oczywiście. No i strefa relaksu, której nie można było ominąć bez zrobienia zdjęcia. Każdy element tego wieczoru był przemyślany i dokładnie dopasowany do charakteru przyjęcia i Młodej Pary. Łukasz zadbał o asortyment w barze – najlepszy. Otoczenie musiało mu dorównywać, dlatego powstał piękny długi, lustrzany bar wypełniony świecami i kwiatami.

Miłośnicy słodyczy nie odchodzili od candy baru, stanowiącego jeden z kluczowych elementów dekoracji. Czerwone, czarne i złote, biżuteryjne ciasteczka i babeczki, ułożone zostały na złotych paterach, w otoczeniu kwiatów i świec. Nasycić się można było samym widokiem.

Do tego atrakcje muzyczne: profesjonalny zespół zafundował gościom niezapomnianie chwile z przebojami polskimi i zagranicznymi w najlepszym wydaniu. Muzyczną ucztę dopełniły cztery przebojowe saksofonistki z nieokiełznaną energią na scenie i wielkim talentem. Idealne połączenie - do słuchania i do tańczenia.

Wesele Jagny i Grzegorza

Bajkowo

Przygotowania do każdego wesela rozpoczynamy od poszukiwania idealnej lokalizacji. A co jeśli taka nie istnieje? Wtedy trzeba ją stworzyć – od zera, tam gdzie nasza Para czuje się najszczęśliwsza. Tak było tym razem! Przyjęcie weselne Jagny i Grzegorza zorganizowaliśmy na Mazurach, na terenie ich parku, w którym oboje czują się spokojni i szczęśliwi. Zaprosili swoich gości do krainy szczęścia, które odkrywają na co dzień. Tego dnia dodaliśmy jej tylko odrobinę splendoru!

namiot weselny

N°1

Namiot weselny wybudowaliśmy od zera na wielkiej zielonej polanie będącej częścią mazurskiej posiadłości naszych klientów. Każda taka realizacja wymaga dobrego przygotowania – wymierzenia powierzchni, przygotowania jej, opracowania logistyki przyjęcia – ważne, którędy wjadą samochody podwykonawców.

Kiedy powinniśmy zacząć przygotowania? Skąd weźmiemy prąd? W jaki sposób ogrzejemy lub schłodzimy namiot? Jak zorganizujemy sanitariaty? Niespodzianki techniczne nas nie ominęły, ale efekt końcowy był fantastyczny!

ślub w plenerze

N°2

Ślub cywilny w plenerze jest łatwiej zorganizować niż ślub kościelny. Ale to, że jest krótszy, nie znaczy, że również mniej uroczysty. To pole do popisu jeśli chodzi o oprawę – dekoracyjną i muzyczną. W przypadku tego ślubu, ogromny wpływ na jego atmosferę miało zaangażowanie rodzin. To najbliżsi zadbali o emocje i piękne słowa, dając Młodej Parze wsparcie i miłość, a gościom wiele powodów do wzruszeń!

przyjęcie weselne

N°3

Było jak z bajki! Namiot wyglądał spektakularnie – białe plandeki schowane zostały pod kwiatami, trawami i tysiącem żarówek. Profesjonalna scena przykuwała uwagę, którą wykorzystał zespół - porwał do tańca i wspólnego śpiewania wszystkich gości, zapewniając im koncertowe wręcz doznania. Nie zabrakło oczywiście nieprzewidzianych i trudnych sytuacji. Pogoda jak zwykle lubi płatać figle. Przyjęcie w czerwcu to duża szansa na piękną, słoneczną aurę, ale również na potężne burze. Tak było tym razem – wiatr, deszcz, grzmoty i błyskawice narobiły całej ekipie, jak również gościom trochę strachu. Na szczęście zniknęły równie szybko, jak się pojawiły. A zabawa trwała do rana!

Wesele Moniki i Pawła

W rozarium

Czasem największe wrażenie na gościach ma zrobić przyjęcie weselne. Ma być odpowiednim tłem dla Młodej Pary. Tak było tym razem! Monika i Paweł – piękni, stylowi i szczęśliwi świecili jasno, a cała reszta miała ten blask podkreślać. Efekt był spektakularny – piękny czerwcowy dzień pozwolił gościom rokoszować się w pełni, zarówno pięknem dekoracji, jak również talentem kulinarnym Szefa Kuchni! A my po raz kolejny zrealizowaliśmy marzenie o evencie doskonałym.

scenografia glamour

N°1

Pałac z namiotem, altana ślubna i kilka hektarów starego parku to otoczenie, które zachęca do tego, żeby zaszyć się tam wraz z najbliższą rodziną i przyjaciółmi świętując wyjątkowe życiowe wydarzenia.

tort i candy bar

N°2

Atrakcji kulinarnych w czasie tego przyjęcia było wiele. Wrażenie zrobiła już wybitna, czterodaniowa kolacja wyserwowana gościom na początku przyjęcia. Potem w bufetach pojawiły się potrawy z wielu zakątków świata, a w live cookingu uwielbiany, świeży tatar. Niekwestionowaną gwiazdą przyjęcia był jednak wysoki na ponad 2 metry, wielopiętrowy, pięknie zdobiony tort.

Wyserwowany po zmroku, przed namiotem, w otoczeniu iskrzących się wiatraków zachwycał wyglądem i smakiem. Przez cały czas trwania przyjęcia do dyspozycji gości był również candy bar – wypełniony po brzegi ciastkami, babeczkami i makaronikami wyglądającymi jak małe dzieła sztuki.
Było elegancko, różowo i słodko!

Wesele Asi i Łukasza

Jesienna ceremonia

To wesele było wyjątkowe z wielu powodów. Jednym z nich był fakt, że przygotowywaliśmy się do niego dłużej niż planowaliśmy. Kiedy w 2020 roku byliśmy w większości gotowi, Covid-19 zamknął nas w domach. Asia i Łukasz zdecydowali się przenieść swoje przyjęcie, wierząc, że mimo wszystko będzie fantastyczne. I tak się stało!

Co się odwlecze, to nie uciecze

N°1

Pandemia Covid-19 pokrzyżowała plany wielu par młodych. Niektóre z nich zweryfikowały swoje plany i przerwały przygotowania do wesela. Inne, tak jak Asia i Łukasz, jeszcze mocniej wzięły się do pracy, realizując wspólnie z nami najśmielsze marzenia – w końcu mieliśmy na to czas!

To podejście jest dla nas niezwykłe i bardzo cenne. Pokazuje ogromne zaufanie, którym Para nas obdarzyła wierząc, że wspólnie pokonamy nawet światowy kryzys. Teraz wiemy, że przekładane wesela nie tracą na swojej atrakcyjności, a panująca tam atmosfera zabawy jest wyjątkowa!

Jesienny ślub w plenerze

N°2

Czy w październiku można zorganizować ślub w plenerze? Oczywiście najwięcej zależy od pogody, na którą mamy najmniejszy wpływ. Patrząc na zmieniające się warunki klimatyczne, można taki plan zrobić i jest on realny. Zawsze tworzymy plan b, na wypadek nieprzewidzianego deszczu. Ślub Asi i Łukasza jest dowodem na to, że nawet jesienią można powiedzieć sobie "tak" przy szumie drzew, w otoczeniu zieleni oraz pięknego słońca. Pałac Mała Wieś zachwyca wspaniałą Gloriettą w samym środku cudnego ogrodu – ślub tam jest niezwykłym przeżyciem, zwłaszcza kiedy dodamy do tego lustrzaną aleję, morze białych kwiatów i lekkie tkaniny. Asia i Łukasz powiedzieli sobie "tak" w otoczeniu druhen i drużbów oraz rodziny i przyjaciół, z uśmiechem na ustach, mimo powiewającego wietrzyku, który zachęcał do pozostania w płaszczach. Po zmroku Glorietta została nastrojowo podświetlona, podobnie jak większość drzew w ogrodzie. Dzięki temu przestrzeń miała kształt i charakter, a pokaz fajerwerków do specjalnie wybranej przez Pana Młodego piosenki Jona Bon Joviego robił piorunujące wrażenie.

Ogród romantyczny w Pałacu

N°3

Te dekoracje nie zaskakiwały kolorem – para młoda postawiła na tradycyjne połączenie bieli, złota i butelkowej zieleni. To, co robiło wielkie wrażenie to skala dekoracji – oplecione kwiatami altany za stołem Pary Młodej oraz okrągłe konstrukcje nad stołami gości. Zewsząd zwisały hortensje, róże i storczyki, a między nimi płonęły setki świec. Efekt, zwłaszcza po zmroku, przy włączeniu oświetlenia efektowego na suficie i ścianach był piękny. Profesjonalnego wyglądu sali dodała okazała scena z „gwieździstym niebem" w tle. Dzięki temu zespół wyglądał i brzmiał wyjątkowo. Pyszną dekoracją był candy bar – ustawiony na lustrzanym stole – fali, wypełniony kwiatami i biżuteryjnymi słodkościami, dopasowanymi kolorem do stylistyki przyjęcia. Przez chwilę nie było wiadomo, czy lepiej jeść czy patrzeć, ale taki był cel. Atrakcji nie zabrakło! Przyjęcie poprowadził niezrównany, pełen energii Konferansjer. Po zmroku goście rozkoszowali się smakiem tortu weselnego, oglądając pokaz sztucznych ogni. Jeszcze tylko wspólna zabawa w foto budce i oczepiny czas zacząć. A potem tańce do białego rana i masa przecudnych zdjęć, które zostaną z nami i Parą Młodą na zawsze!

Wesele Ani i Krzyśka

Industrialne wesele

Jako wedding planner widziałam wiele, bardziej lub mniej udanych lokalizacji ślubnych. Ta jednak zaskoczyła nawet tak doświadczoną osobę jak ja. Miejsce na pierwszy rzut oka wygląda jak miejsce, z którego należy szybko uciekać. Warto jednak zostać i zajrzeć na drugie piętro, na którym kryje się jedna z najbardziej oryginalnych lokalizacji weselnych w Polsce!

fot. Malachite Meadow

Industrialnie znaczy pięknie

N°1

Ma być jasno, biało, czysto i przestronnie? Każdy ma inne wyobrażenie na temat miejsca swojego wesela. I raczej nikt nie wymienia industrialnej hali na miejsce swoich zaślubin. Ania i Krzysiek zdecydowanie nie byli Parą jak inne. Oryginalni i wyluzowani szybko odnaleźli się w klimacie industrialnej Łodzi. Wśród starych, przemysłowych budynków ukryła się długa, nieco ciemna klatka schodowa, którą rozświetliły lampiony i udekorowały stylowe dywany. A po wejściu do sali oczom gości ukazały się czerwone ściany starego budynku i przepiękna, nowoczesna aranżacja z kwiatów i świateł. Nad stołem Młodej Pary królowała kwiatowa altana i cudny neon z hasłem, które będzie mottem ich dalszego życia „Better together...". Podłużne, surowe, drewniane stoły gości udekorowało wiele małych kompozycji z kwiatów i zieleni oraz całe morze świec.

Miejsce ceremonii

N°2

Czy można stworzyć idealne, wyśnione miejsce ceremonii w takiej lokalizacji? Można! Na tle czerwonych, ceglanych ścian ustawiony został wysoki stojak opleciony białymi kwiatami i zielenią oraz białą, a także lekką tkaniną. Przed nimi stanęły rzędy białych krzeseł dla gości, środkiem przebiegał delikatny, biały dywan. Całość była romantyczna, ale nie słodka czy w stylu glamour. To był romantyzm w wydaniu nowoczesnym, z pazurem, zaskakujący – taki jak Ania i Krzysiek. Ten wieczór to historia o tym, jak pozornie zupełnie nieślubną lokalizację zamienić w niezwykłe miejsce, pełne miłości i romantyzmu, jednocześnie oddające charakter Pary Młodej. A czy to się udało, najlepiej widać na zdjęciach!

Wesele Karoliny i Łukasza

Włoskie wesele w kujawsko-pomorskim

Znaleziony przez nas pałac urzeka pięknym ogrodem i niepowtarzalną architekturą, a także „włoskością" bijącą z każdego kąta. Dlaczego więc nie podbić tego, co już tam jest i podarować gościom włoskie wesele w kujawsko – pomorskim?

Błękit i limonka

N°1

Włochy to kraj pełen różnorodnych barw i przenikających się stylów. W Pałacu, którego projekt wyszedł spod ręki znanego, włoskiego architekta Henryka Marconiego, niepowtarzalny klimat słonecznej Italii czuć we wnętrzach i w ogrodzie. Żeby wykorzystać obie te przestrzenie zorganizowaliśmy ceremonię zaślubin w otoczeniu natury, a przyjęcie weselne w stylowych wnętrzach.

Włoskie w 100%

N°2

W ogrodzie, między żywopłotami z bukszpanu pojawiło się przepiękne miejsce zaślubin, błękitne i żółte. Jasne, soczyste, wypełnione charakterystyczną ceramiką i cytrynami. Włoskie w 100 procentach! To właśnie tam, w otoczeniu najbliższych i przy pięknych dźwiękach saksofonu, Karolina i Łukasz powiedzieli sobie "tak". Było ciepło, romantycznie i wzruszająco.

La vie est belle!

N°3

Po zaślubinach, Para Młoda poprowadziła swoich gości do sali restauracyjnej wewnątrz Pałacu. Tam na tle włoskich fresków, zasiedli nowożeńcy, a wokół nich goście. Każdy stół nazwany został innym, włoskim miastem/regionem i udekorowany żółto-niebieskimi kwiatami i owocami. W tym samym stylu udekorowano tort, wyserwowany wśród zimnych ogni, po zmroku, przed Pałacem, w towarzystwie Limoncello. Z pewności, po tym dniu, Karolina i Łukasz mogli krzyknąć La vie est belle!

Wesele Patrycji i Petera

Weselna wyprawa nad Como

Ten projekt określić można jednym słowem – ZAUFANIE. Zaczęło się od telefonu ze strony Panny Młodej z pytaniem: Pani Kasiu, planujemy ślub, chcemy, aby Pani, go zorganizowała, co Panią ostatnio urzekło? Gdzie chciałaby Pani nas zabrać na wyjątkowy weekend? Moja odpowiedź mogła być tylko jedna: Como. I tak też się stało!

Jezioro Como

N°1

Jezioro Como jest jednym z najbardziej malowniczych miejsc we Włoszech, które odwiedziłam. Położone w Lombardii przyciąga turystów i Pary Młode z całej Europy. Czy to jednak znaczy, że nie warto planować tam uroczystości? Zdecydowanie warto! Otoczone górzystą linią brzegową jezioro zachwyca wieloma małymi, pnącymi się w górę miasteczkami, a prawie każde z nich oferuje lokalizację, w której zaślubiny będą wyjątkowe. Właśnie w jednej z takich Villi, na tarasie z przepięknym widokiem na wodę, „tak" powiedzieli sobie Patrycja i Peter. I co może być dla niektórych zaskakujące, miejsce zaślubin zobaczyli na żywo dopiero 2 dni przed ceremonią, ufając naszym rekomendacjom. Było romantycznie, przepięknie, wzruszająco, mimo że bardzo kameralnie.

W uroczystości wzięło udział zaledwie 9 osób. Zarówno Para Młoda, jak również ich najbliższa rodzina przyjechali do Włoch z Niemiec i Polski. I tam właśnie się poznaliśmy – we Włoszech, na trzy dni przed weselem, mimo że czuliśmy jakbyśmy znali się z Parą Młodą od bardzo dawna. Ważne jest żeby maksymalnie wykorzystać potencjał takiego miejsca jak jezioro Como. Do Włoch zabrałam ze sobą fotografów i video operatora. Uwiecznili nie tylko przygotowania i ceremonię, ale także wybrali się z Parą Młodą na rejs łódką po Como. Sesja z tej wyprawy jest jedną z najpiękniejszych, jakie w życiu widziałam!

Wiele ról wedding plannera

N°2

Nietypowe projekty wyzwalają nietypowe emocje i potrzebują wyjątkowych rozwiązań. W tym przypadku Para postawiła na kameralne wydarzenie i zabrała ze sobą nad Como tylko naprawdę najbliższe osoby. W związku z tym tradycyjna rola świadka w czasie zaślubin przypadła mnie. To było wyjątkowe doświadczenie – nie tylko stać z boku i obserwować uroczystość, którą się wyreżyserowało, ale znaleźć się w jego centrum. Być dla Pary Młodej nie tylko partnerem w biznesie, ale także towarzyszem, świadkiem jednej z najważniejszych chwil w ich życiu. To bezcenne przeżycie pozostanie ze mną na długo!

Spektakularne mini wesele

N°3

Wciąż nie umiem odpowiedzieć na pytanie, co jest trudniejsze - zorganizowanie przyjęcia na 300 osób czy celebracji dla 9 gości. Z tym pierwszym wiąże się wiele trudności logistycznych, które trzeba rozwiązać. Przy kameralnej ceremonii kluczowe pytanie brzmi, jak sprawić, by mimo małego rozmiaru była wyjątkowa. Dla Patrycji, Petera i ich gości wynajęliśmy przestrzeń w jednej z najpiękniejszych Villi nad Como. Była to jedna z sal hotelowych z jednym stołem. Ale za to jakim! Przepięknie nakryty, ozdobiony girlandami z kwiatów podwieszonymi na specjalnych, złotych konstrukcjach nad całym miejscem kolacji. Tworzyły one przepiękny, mały ogród wewnątrz zabytkowej sali. Do tego obsługa na najwyższym poziomie, włoska kuchnia, wino i sącząca się w tle muzyka. Lepszego włoskiego wesela nie można było sobie wymarzyć!

nieszablonowe rozwiązania

Masz zupełnie inny pomysł?

Opowiedz nam o nim! Razem zorganizujemy przyjęcie Twoich marzeń!

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić
jak najlepsze korzystanie z witryny.