fbpx

Kasia w mediach

Dodane: 5 listopada 2015

Skorzystaj z porad Katarzyny Gajek - eksperta w branży ślubnej i kobiety z pasją!

Udostępnij

Agencja Aspire poleca dramat romantyczny pt. „Kochaj” w reżyserii Marty Plucińskiej. Na ekranach kin film zagości 8 marca – w Dniu Kobiet. Agencja Aspire została zaproszona do współpracy z ekipą filmową. Poproszono nas o pomoc w realizacji ślubno-weselnych scen, które będziecie mieli okazję obejrzeć wiosną na dużym ekranie.

Film ma prawdziwie gwiazdorką obsadę – występują m.in. Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska oraz Małgorzata Kożuchowska. Dla nas było to emocjonujące, trudne, ale i bardzo przyjemne zadanie. Mamy nadzieję, że produkcja, a szczególnie ślubno-weselne sceny, będą Wam się podobały.

„Kochaj” to przede wszystkim historia przyjaźni czterech kobiet. Zdjęcia odbywały się w dwóch miastach – w Warszawie oraz w Płocku. Jak w każdej romantycznej, filmowej historii również tutaj jednym z najważniejszych będzie wątek miłosny. Jedna z głównych bohaterek opowieści jest z zawodu wedding plannerką, dlatego na ekranie nie mogło zabraknąć scen z wesela. To właśnie w ich realizacji przydała się nasza pomoc.

W realizacji naszych zadań na planie filmowym pomagali nam między innymi:
  • G-Fiore – pracownia florystyczna i dekoratorska
  • Gastro Magic Serwis – wypożyczalnia gastronomiczna, dostawca zastawy, porcelany, szkła i stołów wykorzystanych na planie
  • Galeria Słodkości – autorzy filmowego, weselnego tortu
  • Rajt – firma specjalizująca się w obsłudze eventów plenerowych, dostawca wykorzystanych na planie krzeseł szczebelkowych
Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy. Bez Waszej pomocy osiągnięcie tych wspaniałych efektów nie byłoby możliwe.

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić
jak najlepsze korzystanie z witryny.