fbpx

Kasia w mediach

Dodane: 5 lipca 2016

Skorzystaj z porad Katarzyny Gajek - eksperta w branży ślubnej i kobiety z pasją!

Udostępnij

Nowy, jesienny sezon programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” w TVN Style zyskał mocne wsparcie merytoryczne od Kasi Gajek.

Produkcja „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” to prawdziwe wezwanie. Bohaterami każdego odcinka jest inna para narzeczonych, których dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami. I choć czasu jest niewiele, zazwyczaj mają jeszcze całkiem sporo ważnych spraw do załatwienia.

Wielu osobom wydaje się, że organizacja ślubu i wesela to przysłowiowa bułka z masłem. No bo co w tym skomplikowanego – trzeba załatwić sprawy w urzędzie i kościele, kupić ciuchy i obrączki, wynająć salę i zespół, i zrobione. Jednak dopiero wtedy, kiedy zaczynają przygotowania do własnego ślubu, zdają sobie sprawę, że obowiązków, którym poświecić trzeba masę czasu, a niekiedy i pieniędzy, jest znacznie więcej. Czasem organizacja uroczystości totalnie ich przerasta.

W takiej właśnie sytuacji są pary, które zgłaszają się do udziału w programie. Prowadząca – Izabela Janachowska, wspierana merytorycznie i technicznie przez ekipę producencką, pomaga uniknąć przyszłym Państwu Młodym tarapatów i spełnić ich marzenia o wyjątkowym, wymarzonym, jedynym takim dniu.

W najnowszym sezonie, problemy związane z organizacją ślubów i wesel bohaterów programu pomaga rozwiązywać Kasia Gajek.

Trzymajcie kciuki za powodzenie wszystkich uroczystości. Już wkrótce poinformujemy Was, kiedy odbędzie się premiera pierwszego odcinka powstałego we współpracy z agencją ślubną Aspire.

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić
jak najlepsze korzystanie z witryny.