fbpx

Kasia w mediach

Dodane: 26 listopada 2015

Skorzystaj z porad Katarzyny Gajek - eksperta w branży ślubnej i kobiety z pasją!

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy do udziału w największych Targach Ślubnych Wedding 2015 – w ostatni weekend listopada na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Na ponad 4 tysiącach metrów kwadratowych zaprezentuje się ponad 150 wystawców z Polski i z zagranicy. Jako patron merytoryczny wydarzenia agencja Aspire przygotowała dla uczestników ciekawe prelekcje. Będziemy też promować najnowszą książkę Kasi Gajek „Ślub doskonały”.

Targi potrwają 2 dni. W tym czasie uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w pokazach mody ślubnej prowadzonych przez Mistera Polski – Rafała Maślaka, pokazie malowania piaskiem w wykonaniu zwyciężczyni programu „Mam Talent” Tatiany Galitsyny, a także wielu spotkaniach z uznanymi wedding plannerami, florystami, dekoratorami i projektantami strojów, biżuterii i papeterii ślubnej.

Podczas targów Aspire zaprezentuje swoją ofertę usług z zakresu kompleksowej organizacji ślubów i wesel oraz najnowszą książkę autorstwa Kasi Gajek i Marty Barlak, zatytułowaną „Ślub doskonały”. Książka jest kompendium wiedzy dla przyszłych Panien Młodych, planujących organizację własnego ślubu i wesela. Zawiera masę praktycznych porad i wskazówek przygotowanych przez konsultantkę ślubną z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Kasia Gajek i Marta Barlak specjalnie dla uczestników targów przygotowały interesujące prelekcje. W sobotę 28 listopada o godz. 10.30 Marta Barlak opowiadać będzie o „Nowych technologiach w branży ślubnej”. Tego samego dnia o godz. 12.30 i w niedzielę 29 listopada o godz. 12.00 Kasia Gajek opowie o „Pracy wedding plannera od kuchni – jak zorganizować perfekcyjny ślub i wesele i nie zwariować”.

Dla wszystkich uczestników targów ślubnych Wedding 2015, Aspire przygotowało również ofertę specjalną – 10% rabatu na szkolenia organizowane przez Akademię Aspire – przygotowującą do pracy w zawodzie ślubnego konsultanta oraz 10% rabatu na usługę kompleksowej organizacji ślubu i wesela, dla par, które zdecydują się na współpracę z Aspire do 19 grudnia 2015 roku włącznie.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić
jak najlepsze korzystanie z witryny.