fbpx

Kasia w mediach

Dodane: 16 października 2018

Skorzystaj z porad Katarzyny Gajek - eksperta w branży ślubnej i kobiety z pasją!

Udostępnij

W tegorocznej edycji plebiscytu ZankYou International Wedding Awards 2018, agencja Aspire została nagrodzona dwukrotnie. Ogromnie się cieszymy z wyróżnienia w kategorii „Konsultant Ślubny” zarówno na poziomie regionalnym, na którym wyróżnionych zostaje TOP 10 usługodawców, jak i na poziomie krajowym, na którym nagrody otrzymuje tylko TRÓJKA najlepszych.
ZIWA to plebiscyt międzynarodowy, jego organizatorem jest portal ślubny ZankYou – obecny w 23 krajach na świecie, w którym zarejestrowanych jest ponad 350 tys. par i który co miesiąc notuje ok. 5 mln wizyt.

ZIWA to pierwsze nagrody, które są przyznawane zarówno przez Pary Młode, jak i przez profesjonalistów z branży ślubnej. Jestem dumna, że nasza praca została dostrzeżona i wyróżniona przez obie grupy.

To już kolejna edycja plebiscytu, w której otrzymaliśmy nagrodę, co oznacza, że jakość naszych usług jest nieustannie na wysokim poziomie, a działamy w tej wymagającej branży już od ponad 13 lat.

Dziękuję wszystkim, którzy oddali swój głos na Aspire. Ta nagroda to dla nas również dodatkowa motywacja i zastrzyk energii, by starać się jeszcze bardziej i organizować jeszcze piękniejsze i jeszcze bardziej oryginalne przyjęcia weselne.

Gratulujemy wszystkim pozostałym zwycięzcom plebiscytu ZIWA2018, i tym w kategorii konsultant ślubny i tym, którzy zostali wyróżnieni w pozostałych kategoriach.

Kasia Gajek

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić
jak najlepsze korzystanie z witryny.