fbpx

Kasia w mediach

Dodane: 1 marca 2021

fot. Przemek Pokrycki

Skorzystaj z porad Katarzyny Gajek - eksperta w branży ślubnej i kobiety z pasją!

Udostępnij

Rok 2020 okazał się pełen niespodzianek. Wiosenna pandemia zmieniła plany wielu osób, w tym wedding plannerów. Ale też otworzyła nowe drzwi, przyniosła szanse i okazje do rozwoju. Jedną z nich okazała się propozycja współpracy przy programie „Kto odmówi Pannie Młodej”, emitowanym w TVN7 od września do listopada 2020 roku. Program prowadzony przez Małgorzatę Ohme, psycholożkę i prezenterkę telewizyjną, łamie konwenanse i zasady społeczne. Bohaterkami show są dziewczyny, które zdecydowały się wziąć sprawy w swoje ręce i oświadczyć się swoim partnerom, spełniając tym samym marzenie o ślubie i przepięknym weselu. I w tym momencie pojawia się Katarzyna Gajek, wedding plannerka z 15-letnim doświadczeniem. Jej zadaniem było zorganizować wesele, nie znając jeszcze odpowiedzi „narzeczonego” i mając do dyspozycji zaledwie tydzień. Nie miała również okazji do długich rozmów z bohaterkami i poznania lepiej ich i ich marzeń. Wesele – dekoracje, menu i atrakcje – wybierane były na podstawie krótkich ankiet przygotowanych przez produkcję. Poza zdolnościami organizacyjnymi, Kasia musiała wykazać się również dużą empatią i wrażliwością, oraz umiejętnością „czytania w myślach”.

W czasie trwania projektu, w ciągu trzech miesięcy, Kasia zorganizowała 10 ślubów i wesel, każde w innym zakątku Polski. Różne style, różny motyw przewodni, różne oczekiwania i reakcje – to doświadczenie to katalog rynkowych możliwości i niesamowita lekcja działania pod presją czasu.

Wszystkie odcinki programu możecie obejrzeć na platformie player.pl , a zdjęcia i relacje bohaterek dostępne są na profilu programu na Facebooku.

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić
jak najlepsze korzystanie z witryny.